| b0g4an a întrebat:

Ceaw! vreau sa cuceresc o fata cu care nu am vb nici o datasi ne stim doar din vedere cemi recomandati sa fac?

1 răspuns:
| t5h5Andreeahhrth a răspuns:

Salut, intra pe mess, facebook,odnoklassniki, twiter, instagram etc. si incepe sa vb cu ea, nu incerca sa pari alt cineva decit ceea ce esti, la scoala, la liceu sau in alta parte unde esti saluto, imprietenitiva apoi de sarbatori sai dai cadouri, sau nu neaparat de sarbatori dar eu cred ca e mai bine de sarbatori deoarece sint fata si mas stinjeni, lasa-i scrisorele in carti, dulap sau strecoarale in geanta etc si ai putea mentiona numarul de tel si te-ai semna anonim sau admirator secret nu incerca sa fii foarte siropos, da dovada de curaj sprijin astfel ca ea sa se simta in siguranta, nu sari calul, respectai deciziile ei. Funda?happy