| Idka a întrebat:

Ceea ce simt sau ceea ce trebuie? Cel mai original raspuns funda.

9 răspunsuri:
| Florentina_Carina_1995 a răspuns:

Ceea ce simti!

| Radu284 a răspuns:

Cum definesti "ceea ce trebuie"? Dupa ce spun altii? Dupa standardele societatii? Eu in general fac ceea ce simt eu ca e bine, dupa standardele mele morale si etice.

| LTAA a răspuns:

Depinde.

| ElenaSA a răspuns:

Daca le-ai putea imbina pe amandoua ar fi ceva fericit.Depinde de situatie...

| Sashavalentine a răspuns:

Ceea ce simti e ceea ce trebuie ^^.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceaa ce simti deoarece ce se intampla daca alegi ceea ce trebuie si nu esti deloc fericit cu alegerea facuta?

| DracusorImpielitat a răspuns:

Ceea ce simti e intotdeauna ceea ce trebuie. Restul (oamenii si parerile lor) nu conteaza, e mai important sa fii tu fericita :*, pentru ca pana la urma, tot singura mori.

| Wøodenpints a răspuns:

Ceea ce ai chef.

| MDenisee a răspuns:

Daca faci ceea ce trebuie risti sa nu fi fericita insa daca faci ceea ce simti ai sansa sa fi fericita happy