| CowboyxD a întrebat:

Cei care au acum 18-20 de ani si au 1.90m in inaltime...Ce inaltimea ati avut la 15ani si 8 luni? P.S Baieti.

4 răspunsuri:
| justU a răspuns:

Eu de exemplu acum am 19 ani si am in jur de 1.85, de la varsta de 15-16 ani nu prea am mai crescut.

| CowboyxD explică (pentru justU):

Ce inaltime aveai la 15 ani si 8 luni?

| justU a răspuns (pentru CowboyxD):

Undeva pe la 1, 80

| Anna05 a răspuns:

Hey! Sunt fata si nu am 18-20, am 14 si 8 luni happy si inaltimea mea e de 1, 68... Dar nu prea cred ca conteaza... La varsta de 15 ani ar fi trebuit sa ai 1, 70 sau poate mai putin sau poate mai mult. :*:*:*:*