| An0nYmA a întrebat:

Cei care faceti banchetul anul asta, din clasa a 8-a, cand faceti cu cine faceti? mai multe detalii! funda

Răspuns Câştigător
| Angeline a răspuns:

Noi il facem in data de 9 iunie si numai clasa noastra... adica e mai bine asa si am chemat si profesorii si mai vin si ceva parinti, dar nu multihappy Avem DJ. cine sa ne filmeze. Sper sa ne iasa dragut, altfel plec laughing

3 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună! Noi îl facem pe 11 iunie, cu clasele a şi b( aş fi preferat să fie fiecare clasă separat), cu profesorii, unii părinţi vor veni să servească(nu ai mei). Sper că ne vom distra. Distracţie plăcută şi ţie!

| Lucinca a răspuns:

Facem vinerea asta cu colegii de clasa a 8 a si b, cu profesori. cu unii parinti la un local super.

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Eu l-am facut per 28 Mai cu toti profesori si diriginti. Sunteti invitati la un local de prin zona si acolo o sa stati la masa si o sa mancatzi diferite feluri si o sa cante muzica si o sa iesiti la dans cam asa ceva sa petrecut la minebig grin