| anonim_4396 a întrebat:

Cei care imi lasa commenturi primesc voturi si cel mai interesant dar si sincer comment primeste FUNDOI.lasati numele mai jos(cei care au lasat commenturi-si respectiv numele cu care ati lasta commentul)
http://signupinmyworld.blogspot.com
acesta este blogul meu. sper sa va placa.
P. S.
sunt incepatoare deci accept criticile si sugestiile constructive

3 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Am si eu cont Numele meu e : Cupcackes ♥

Sa.l citesti si tu pe.al meu dka vrei kiss. Foarte frumos al tau love struck.

| EvilThoughts a răspuns (pentru Alexăndruţaa):

Lasa-mi un link cu blogul tau ca sa il pot vizualizakisskiss:X:Xlove struck