| K9pInKuTzZaThA a întrebat:

Cei care se pricep la Wrestling sa imi spuna si mie daca John Cena il v-a bate pe The MizZ la Wrestlemania...plizZ dau FUNDAlove strucklove struck

1 răspuns:
| ZyReXe a răspuns:

John Cena Il Va Rupe pe The MizZ doar daca nu intervine kk t ila de prezentator care tine Cu MizZ si aia Vickie Guerrero a fost Concediata din W ca a facut nu stiu ce pariu ca daca bate Edge pe unu nu stiu ce se intampla si Edge era cu Kely Kely si era unu nul stiam care in echipa cu vickie si a castigat edge si a concediat-o pe vickie din W :*:*:*