| Supradoza.De.Vise.Interzise a întrebat:

Cei care sunteti la scoala : Asteptati vacanta?
Si cei care aveti servici : Cum combinati serviciul cu TPUwinking, cum aveti timp sa le faceti pe amandoua?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dwa, de abia astept vacanta :X.
Sa stau cu prietenu si gasca.
In primele zile adica sambata si duminika o sa dormm ...relax in pat love struck. Dupa party la ube love struck. o sa ii si cunosc parinti laughing aolooo laughing). Deabea astept sa scap de profi o luna love struck, doamne prea misto o sa fie smug. Mdea si pe la mare pic :Xx, vi si thu smug.

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu combin facultatea cu TPU si cu munca dar ma descurc. Daca vrei neaparat se poate. Trebuie doar vointa. Bineinteles ca se fac si sacrificii.

| georgiana a răspuns:

Da, astept vacanta cu sufletu la gura, mai sunt 2 zile(in afara de asta)...yupy
Pe TPU intru cand am timp, de obicei cand vin de la scoala, aprind PC si intru sa mai vad ce se intampla.Am timp pentru toate sa dorm, sa-mi fac prietenii, sa iau lectii pe care apoi sa le uit.as vrea sa am mai mult timp pentru implinirea sufletului si a spiritului.by`

| Cryssy a răspuns:

Buna. Da. Astept vacanta. Dar imi fac timp intotdeauna si pentru TPU.winking

| yanny`s a răspuns:

Eu am luat vacanta de aroape 2 saptamani...si exista timp pentru toatetongue [ lasam clona la scoala si noi ne distramon the phone

| Paris a răspuns:

Bineinteles ca asteptam vacanta, cine nu asteapta vacanta? iar pentru mine, personal, TPU a devenit un hobby, un remediu anti toate porcariile care sunt pe net si care ma plictisesc ingrozitor. Nu reprezinta chiar asa o activitate mega importanta incat sa nu stiu cum sa ma mai impart. Pur si simplu TPU, are particica lui din zi big grin

| broscutsaaa a răspuns:

Pai. eu astept vacantaaa sad

Si am timp, cand vin de la scoala. imi termin treaba cu temele. intru pe TPU, hi5, messenger... big grin

| cretzufinish a răspuns:

Poi astept si vacanta (elevilor si implicit a mea), astept si vacanta de la master...astept mai multe laughing Imi fac timp si de TPU: de la munca, de acasa...

| antonia09 a răspuns:

Salut,
Fiecare asteapta cu nerabdare vacantele, indiferent daca mai suntem pe bancile scolilor, universitatilor sau nu.
Acum ne pregatim de o mini vacanta de iarna, speram sa fie cat se poate de frumoasa.
Deocamdata sunt in concediu de crestere a copilului si imi impart timpul acordat ei cu momentele pe care le petrec aici e TPU. Pot spune ca a devenit o particica esentiala a timpului meu petrecut pe internet, pe langa discutiile avute cu familia evident.
Cu bine,

| turist a răspuns:

1. Da, astept vacanta, desi nu sunt la scoala, dar copilul meu are mai mult timp sa se odihneasca si putem petrece mai mult timp impreuna!
2. Daca am un servici nu inseamna ca nu mai faci nimic! Pe langa clasa muncitoare mai esti parinte, mai "administrezi" o gospodarie(sau cum s-ar spune mai nou: esti managerul unei familiiwinking ), ai un hobby-sau nu-...
Deci, chiar asa cum Tu te ocupi pe langa scoala cu multe alte, asa si noi "adultii", pe langa servici ne ocupam cu multe altele... unii cu TPUwinking
O zi buna pentru Tine!

| Sadd a răspuns:

N-ai tu scoala cat timp liber e la munca pentru TPU laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da astept vacanta cu nerbtar