| Aenoenienanonim a întrebat:

Cei care va pricepeti in lentile de contact... astea sunt bune pentru mine? http://lentiledecontact.biz/......istal4.jpg sau ies prea in evidenta? eu am ochi caprui. imi trebuie ceva mai pal? niste sfaturi va rog

2 răspunsuri:
| FlorianPop a răspuns:

Salut! Nu nu trebuie! Aceste sunt OK!
Daca raspunsul meu te-a ajutat te rog funda!

| EAElena a răspuns:

Eu am avut lentile de contact si gri si albastru inchis si am ochii caprui.Sincer sa iti spun acum, cu lentilele gri nu prea imi statea bine.era o diferenta de la cer la pamant fata de natural.si eram.nu stiu cum sa iti explichee hee nu era nuanta potrivita.imi statea bine insa cu cele mai inchise.de obicei daca ai ochii inchisi la culoare natural atunci o sa iti stea bine cu lentile mai inchise. lentilele astea nu sunt nici prea deschise nici prea inchise. Sfatul meu este insa ca orice nuanta ai alege, ceva mai pal nu.Este nunanta sa zic ok din punct de vedere al intensitatii. Daca o sa incerci totusi lentile mai deschise te astept sa imi spui si mie care este efectul. Te pup.