| afrodita3333 a întrebat:

Cei de a XI a, aXII a va duceti maine de dimineata la scoala la festivitate? Intreb pentru ca stiu ca de obicei cei mai mari sunt chemati dupa masa...cel putin asa se intampla la mine.

3 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

La noi trebuie toti gramada, pe terenul de sport, la 9, unde mai pui ca vin si cei care au terminat.

| DdDiX a răspuns:

Trec a XI-a si ma duc. Adica macar la festivitatea de premiere, sa ne intalnim cu dirigintii sa vorbim putin cu ei si pe urma probabil vom pleca acasa, deoarece noua nu ni se dau manuale. Noi le vom cumpara. Asa ca nu are rost sa ne mai cheme dupa pranz din nou. :*

| EUReKa a răspuns:

In prima zi, toti merg de dimineata, nu cred ca vor face 2 festivitati pentru cei de dupa-amiaza