| t0xic1girl a întrebat:

Cei de clasa a8-a... v-ati descurcat azi la matematica? cum vi s-au parut subiectele?

4 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Nu a fost prea greu, dar subiectul 2 de la partea a III-a mi-a fost buclucas... L-am facut si cica ar fi bine, dar pana nu vad eu tongue Acum caut un barem pe google si nu prea gasesc.happy

| Mjdolhfi a răspuns:

A fost asa si asahappy, M-am incurcat doar putin~x( din neatentie.Nu stiu abia astept sa vad ce nota iau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o fost greu...trebuia sa stii formulele
Mie mi-a dat de cap problema cu S...la care am si gresit de altfel...cam 8. 70 cred ce iau
cam 8. 70 cred ca iau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mda... am gresit la ce a fost mai usor =)... ( ex 1 de la sub I )

In rest a fost usor...