| 1Q a întrebat:

Cei din Bacau as vrea sa dau la Liceul Vranceanu la intensiv engleze imi puteti spune va rog cum este acolo profesorii sunt rai si drastici sau sunt ingaduirtori ce fel de copii is acolo is is rromi sau sunt copii desteptii si fete frumoase?
Va rog spuneti-mi va dau funda + vot.

Răspuns Câştigător
| babyblue a răspuns:

E un liceu foarte bun. Profesorii sunt buni cu tine cu o conditie: daca vei invata. Sunt copii normali: rromi nu prea am vazut, sunt numai copii destepti si sunt fete frumoase.
In per total.e un liceu foarte bun.
Ti-l recomand.

1 răspuns: