| Catastrophy a întrebat:

Cei pasionati de jocuri mmorpg, m-am lasat de world of warcraft si nu stiu ce sa mai joc va rog dati-mi niste idei:d

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Ai multa vointa daca te-ai lasat de WOW. Uite aici un site cu multe jocuri http://mmohuts.com/gamelist. In opinia mea e cel mai bun site de unde poti gasi jocuri fiindca fiecare joc are poze si un filmuet de minim 15 minute in care iti arata cum e jocu si iti spune chestii despre el ( cu ar fi in ce an a fost lansat, sau cand a fost facut free to play etc).