| SergiuBoss11 a întrebat:

Cel mai bun prieten sau iubita? Justifica raspunsul FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua Sergiu,mie indiferent sincer, eu ma împac la fel de bine cu toţii, sunt o persoană socială şi ştiu să-mi păstrez prieteni şi persoana iubită lângă mine. Dragostea până la urmă este un sentiment frumos, dar şi de prieteni ai nevoie în această lume chiar dacă uneori îţi sunt duşmani. Părerea mea este că persoanele alăturate ţie sunt cele mai bune, nu au ordine.
O zi minunată!

2 răspunsuri:
| JustAnotherFuckedUpGirl a răspuns:

Daca esti obligat sa faci o alegere intre cei doi inseamna ca prietenul tau nu iti este de fapt un asa bun prieten iar iubita ta nu tine indeajuns demult la tine incat sa inteleaga ca nu poti renunta la prietenul tau.
anyway, incearca sa pastrezi un echilibru intre cei doi idk.

| KamaSutra a răspuns:

Amandoi big grin