| Anonimboy111 a întrebat:

Cel mai bun remediu pentru cosuri?

2 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Mâncare sănătoasă si multă apă. Pielea se curăță din interior spre exterior în primul rând.

| medicveterinarbucuresti a răspuns:

Discuta cu un medic dermatolog despre Roaccutane (stiu ca are ft multe efecte adverse, dar stima de sine scazuta din cauza cosurilor consider ca are si mai multe efecte adverse).
Renunta la zahar in totalitate, zero, absolut nici un gram de prajitura. Incepe sa bei mai multa apa si vei vedea ca se vad imbunatatiri.