| pisiC a întrebat:

Cel mai bun telefon pana in 1.000 ron [10 milioane big grin in banii vechi`winking]?
care ar putea fi... ce imi recomandati?:Xthinking
telefonul vreau sa fie finutz` nu butucanos :X.si pe care il pot gasi la Orange sau Vodafone! atat.:X.
mersi mlt :*

11 răspunsuri:
| ioana181 a răspuns:

Lg Cookie, sony ericsson w910i, w995i, Samsung S3650

| pisiC explică:

Aaaaaaa...
urat arata straight face

| pisiC explică:

Luchass cum sa fie Sony Ericsson W902 abia 100 de euro?
tu sti cat inseamna 100 de euro?
adica 4 mil jumate
laughing
si telu asta e 9 milioane si ceva laughing)
mersi oricum` *

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și ce vrei să faci cu el? Dacă vrei unul pentru muzică (care se ascultă în căști, nu în difuzorul lui), autonomie, calitate, vezi că e unul la best deal, Sony Ericsson W902 și de abia costă 100€.
Dacă vrei ceva cu touchscreen și alte drăcii, vezi LG Renoir, Samsung Pixon M8800...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PisiC, tu știi ce-i ăla best deal? Și chiar începe de la 59€. Și crede-mă că nu aberez. I se face reclamă chiar pe prima pagină: http://orange.ro/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia 1100

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bunasunt robert mai esti pe fir

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nokia3250

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand un Nokia 1100 alb-negru laughing)))))

| maryy_5814 a răspuns:

Nokia 5310xpress music... e super doar k nu e asa performat la camera foto in rest:X