| Shagun a întrebat:

Cele mai bune alinturi pentru fete primesc funda tongue

Răspuns Câştigător
| bianca_1157 a răspuns:

Pisi, pisicuta, bunoaca mea, gurita, sufletel, fitoasa mea laughing doar atat imi vine in minte acum

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Depinde de ce simti tu fata de fata respectiva, ca e ca om pisicuta, ca e ca un copil, ca o sotie, ca o floare... Dar cel mai bine e sa-i spui frumos si curat pe nume, cu trecerea timpului toate ti se vor parea persuasive. Mie, toate alinturile mi se par prea siropoase si neoriginale.

| Shagun explică:

Gigiro, scuze ca iti zic asta si vroiam... nu sunt neaparat pentru persoana iubita, mai mult ca sa ma distrez big grin

| DroGuleTz a răspuns:

Iubirea mea asta mere la orce fata o lasi p spate laughing))))))))

| Izzaabellaa a răspuns:

Pisy sexy si rau laughing

| Lavinia218 a răspuns:

Putzi meu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pisy, Beib, baby, bebe, ubi, iubi, scumpy, beibi rolling on the floor)... neah, ma distram si eu. laughing Gandeste-te ce iar palce ei, ce fire este, ce fel de fata.