| d3javw a întrebat:

Cele mai faine replici de agatat?

7 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Ştii bancul cu NEVASTA?

Ne va sta BINE ÎMPREUNA

| raMLesS a răspuns:

Nu îţi trebuie replici de tractorist gen:
Tatăl tău este cumva terorist? Pentru că arăţi ca o bombă"

Poţi să filtrezi cu ea, dacă, chiar nu ştii nimic, uite-te pe Youtube la arta seducţiei te va ajutawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu 2 super-tari! Prima merge la sala:''Hey, frumoaso! Hai ca vad ca te tonifici,vrei sa ne tonifiem impreuna?''. A doua e de chimie:''Hey! Esti cumva facuta din bor, uraniu, sodiu, carbon, iod si neon? Pentru ca esti o BUNaCIUNe!''

| angelcore a răspuns:

- "Hei, scumpo, fusta aia e din spatiu? Pentru ca fundul tau e de pe alata planeta."
- "Tatal tau e terorist? Pentru ca tu esti o bomba!"
- "Hei, frumoaso! Stai la bloc? Pentru ca ai niste balcoane beton!"
- "Sa spunem ca piciorul tau stang e Craciunul iar cel drept Pastele. Ma lasi sa intru intre sarbatori?"
http://www.wattpad.com/home
Ia aici si citeste mai multe replici epice :))

| Vladii a răspuns (pentru angelcore):

Foarte bune dume...pacat ca-s de pe vremea lu Ceasca sad

| syd2 a răspuns (pentru angelcore):

Aceste replici sunt mai mult folosite pentru a primi o palma peste fata decat de a agata big grin

| angelcore a răspuns (pentru syd2):

Stiu, la naiba, dar sunt epice laughing