| babygyrl a întrebat:

Cele mai frumoase carti pe care le-ati citit.Carti pe care le cititi si pe care vreti sa le cititi. Faceti va rog o lista ca nu mai stiu ce sa citesc crying. Nu mai am idee. Cele mai multe primesc funda.

Răspuns Câştigător
| AlerimxD a răspuns:

Benes K. J. – O viaţă furată, orice de Cecilia Ahern, Normal Vincent Peale, Marc Levy şi Nicholas Sparks, Emoto Masaru – Mesajele ascunse din apă, Mihail Drumeş - O scrisoare de dragoste, Octavian Paler - Viaţa pe un peron, Ziglar Zig – Motive pentru a zambi, Albom Mitch – Încă o zi.
Sper să le citeşti şi să-ţi placă!
Succes. Xoxo.

1 răspuns:
| ladyfoarfeca a răspuns:

Paulo coelho- Jurnalul unui mag
e preferata meahee hee