| Lilia2621 a întrebat:

Cercul ajuta sa slabesc la talie? cum as putea slabi in timp de 2 saptamini cu vreo 10-15 centimetri? cit timp trebuie sa fac pe zi, si inca ce exercitii adaugatoare as mai putea face?

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu ce vârstă ai?
Cum să slăbești atât de mult în 2 săptămâni când abia în acest interval de timp masa musculară se tonifică?
Învață să mănânci cu un consum minim de calorii dar să nu îți pui în pericol sănătatea și mișcare fizică zilnică pentru a arde cât mai multe calorii.
http://calorii.oneden.com/
Pa, pa.