| anonim_4396 a întrebat:

Cerealele fitness ingrasa?

Răspuns Câştigător
| micurutza2005 a răspuns:

Pai atunci de ce le mai zice cereale fitness? nu ingrasa asigura necesarul de vitamine energie etc organismului care e in exercitiu fizic, care fac sport, sala... poti sa mananci cate portii vrei pe zi cu lapte sau iaurt happy

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

NU.
Sunt facute pentru a slabi.

| pwp a răspuns:

Nu ingrasa happy

| ImHereForYou a răspuns:

Nu...de aia se numesc asa

| zeeeeeex a răspuns:

Tocmai si numele ii spune efectul... te mentine in forma cu aportul de vitamine daca faci cumva sport!

| oanaoana1995 a răspuns:

Nuu te ajuta sa slabesti sau cel putin sa te mentihappy

| YESname a răspuns:

Unele da

citeste cu atentie cutia sau punga de cereale, sau intreaba-l pe medic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ingrasa decat consumate in cantitati mari(lucru valabil in cazul oricarui alt aliment).