| anonim_4396 a întrebat:

Ceva ciudat nu stiu ce se intampla cu pc meu mi se blocheaza messu si cand intru pe mess mi_se deschide mereu o alta pagina si tastaura a luat-o razana daca caps loc e aprin scrie mic daca e stis scrie mare chiar si linia asta_ pe care trebuia sa apesi shift ca sa stea jos imi apare direct jos si nu imi mai apar cifrele imi apare direct!@#$^@%$@#$#@yin yang*$ ce ar putea avea pc meu?

Răspuns Câştigător
| Ceapone66 a răspuns:

Tasta SHIFT e blocata. E logic: Shift+1 =!, SHIFT+2 =@. Se intampla uneori. Incearca sa bati in ea de cateva ori, poate isi revine. De fapt in amandoua tastele SHIFT. Iar daca nu, alta tastatura. (De acolo e si faza cu CAPS LOCK)