| mmeee79 a întrebat:

Ceva idei de frizuri pentru par cret, destul de lung, adica putin da peste umeri.in afara de bucla peste cap, de a prinde breton intr-o parte, de a indrepta.nu stiu nu prea sunt asa de multe frizuri... orice idee e binevenitahappy

2 răspunsuri:
| ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ a răspuns:

Nu stiu eu imi prin parul intr-o clamuta si il las pe spate...si am parul cret aiurea pasrcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am parul cret si lug...eu de obicei mi-l las pe spate sau il prind in sus cu o clama