| Tutuianu_Razvan_1999 a întrebat:

Ceva jocuri mai retarde de jucat cu prietenii la scoala / pe strada / oriunde laughing)? deja suntem campioni la lapte gros, capra noua si baza

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

rolling on the floor Incercati sah, campionilor.

| Gabi696969 a răspuns:

Elastic, sotron, menix, ascunde obicetul si restul trebuie sa il caute, adevar si provocare, sticluta, fotbal volei baschet orice sa va da-ti cu bicicletele skate ul sau rolelele, puteti juca carti(cruce poker trombon septica septar kems)

| Codrina24 a răspuns:

Noi căutăm ceva jocuri în care să ne rupem oasele laughing)) Țuțule dă-mi fundă rolling on the floor