| djdeedee a întrebat:

Ceva replici despre prietenie? Vreau sa fac un filmulet cu mine si inca o prietena de-a mea si nu prea am idei ma puteti ajuta? Cat mai repede... dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Ralukutza13 a răspuns:

Buna djdeedee.Pariu k ma cunostihappy Si vreau sa te ajut:o prietenie adevarata inseamna o prietenie in care cele doua persoane sa aiba incredere una in cealalta... daca una dintre ele se indoieste de cealalta inseamna ca acea prietenie este una falsa

4 răspunsuri:
| justagirl2 a răspuns:

Preietenia este un corp cu doua suflete:) http://www.citateistete.ro/2008/03/15/citate-despre-prietenie/

| justagirl2 a răspuns:

Prietenia înseamnă un suflet în două trupuri; o inimă în două suflete. scuze

| Daniaa a răspuns:

-am uitat persoanele care m-au ajutat. Prietenii vin si pleaca în voia lumii,
dar asta nu înseamna ca nu-i am la suflet pe unii! :X

| Daniaa a răspuns:

As vrea sa tina capul sus toate prietenele mele
sa stie ca la greu voi fii mereu langa ele happy