| PrettyLittleBitch a întrebat:

Ceva seriale faine care sa ma captiveze de la primul episod? in afara de pretty little liars, gossip girl, TVD, The walking dead, True blood si sa nu-mi dati seriale gen Jurnalul lui Carrie ca nu imi plac :d Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| DENI1392000 a răspuns:

Incearca baffy the vampire slayer, the originals, supernaturels
sau ravenswood

| PrettyLittleBitch explică (pentru DENI1392000):

La ravenswood ma uit pentu ca are legatura cu pretty little liars laughing de abia astept sa apara urmatoarele episoade

9 răspunsuri:
| iStarry a răspuns:

Buna happy Ai putea incerca American Horror StorywinkingDupa ce vezi primul episod, nu te mai poti opri laughing

| PrettyLittleBitch explică (pentru iStarry):

Azi l-am inceput merci laughing

| greyhound a răspuns:

Suits. Daca vezi primele 10 min. o sa vrei sa vezi si primele 3 sezoane

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dexter,Lost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unul îți ajunge: The Sopranos.

| Nanami利 a răspuns:

Dexter
Spartacus
Prison break
Acestea au fost favoritele mele :3

| ILoveWeekends a răspuns:

The originals, teen wolf, the secret circle, wolf blood,

| storyofmylife a răspuns:

Iti recomand Arrow, Once Upon a Time si chiar Teen Wolf.