| pamparam20 a întrebat:

Ceva status fainee de dragoste. funda

2 răspunsuri:
| annaloveanna a răspuns:

1.Te iubesc 12 luni dintr-un an, 7 zile dintr-o saptamana, 24 ore pe zi, 60 secunde dintr-un minut, iar daca mi-ar ramane o singura secunda in plus… te-asi iubi

2.Mi-as dori sa fiu raza de soare sa te pot privi mereu in ochi, sa fiu o picatura de ploaie care sa cada pe buzele tale sa te pot saruta macar pentru. o clipa si apoi sa ma preling pe coarda sensibila a inimii care se numeste DRAGOSTE! TE IUBESC!

3. Azi-noapte mi-am rugat ingerul sa te pazeasca. Dar a venit mai devreme. L-am intrebat de ce. A zambit si mi-a spus ca un inger nu pazeste alt inger! "

Sper ca ti-am fost de folos!

| becka133 a răspuns:

Va veni odata vremea cand in urma vei privii,ai vrea sa reinvie toate bucurii si nebunii,dar trecutu' se ascunde, nu mai vine niciodata, numai amintirea spune ca ''asa a fost odata''

Sper ca te-a ajutat happy