| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a întrebat:

Ceva status foarte superhappypentru fetehappyde astea pentru baietiihappy. plizzhappydau funditahappyfrumoasa celui care imi trm mai multe da si faine sa fie!

Răspuns Câştigător
| princess_1786 a răspuns:

She thought that he was a wonderful guy

Ce doreste o femeie de la un barbat? Respect, dragoste si protectie."

Sunt schimbata, exact cum ai zis ca nu o sa fiu vreodata

Fata asta nu e ecstasy. Dar te duce exact unde vrei sa fii!; x

Nu mai eSti la fel. d'aia ai pieRdut. daca tot' te schimbi. Schimba`te km eRAai la incepuT

1 răspuns:
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg explică:

Sper ca ati inteles ca pentru fete)(care sa le transmita ceva baietziilor:_)