| ♪ŧђέ gђσsŧ σƒ уσυя ðяέαm♪ a întrebat:

Ceva statusri pentru hi5? sau descrieri pentru poze?puppy dog eyes
va rooghappy
cele mai multe si mai fruumoase primesc funditalove struck

3 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Da, de exemplu " we have to look for the facts, not words..."
1.De multe ori in viata, omul se poate insela.si de fiecare data se intreaba de ce?! raspunsul vine dupa ce va realizat ca, dupa suferinta si lupta cu sine, a devenit mai puternic…a invatat sa discearna ce nu a fost bun intr-o prietenie sau relatie...

Poţi găsi mai multe pe site-ul ăsta : http://www.yahoostatus.ro/statusuri-hi5.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viziteaza si tu site-ul www.csplay.all-up.com!

| Warned a răspuns:

Stiu ca vreau iluzii dar nu-mi pasa, Daca sunt fericita nu conteaza

Privesc in urma mea, vad, oameni razand Lacrimile sunt, parca sbulberate de vant Cand plang, ma rog la Dumnezeu, mereu Si-L intreb:"Oare, nu Vezi ce vad si eu?

Dacã-ţi atingi propriile ţeluri, vei gãsi prieteni falşi şi duşmani adevãraţi. Nu are importanţã, tu realizeazã-le

din fum apar tu n`o sa ma vezi niciodata clar

Sa invat sa iubesc mi-ar putea lua o viata intreaga, dar numai uitandu-ma in ochii lui stiu ca nu merita sacrificiul

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare. :-J

Fi pasiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.winking

"Ce mi-a placut odata imi place intotdeauna, pentru ca optiunea mea este motivata.Fie ca urasc, fie ca iubesc stiu clar de ce...

Toti sunteti in stare sa cuceriti o fata, foarte putini sunteti in stare sa o pastrati langa voi. thinking

Frumoasa-i prietenia, sa n-o lasam sa piara, caci este un vis frumos al anilor de scoala!;

Nu cer iertare nimanui.Ma iert eu insami, sper ca exista un iad si pentru cei buni. thinking

Cine ma cunoaste stie care'i adevarul, 100 de intrebari tu esti urmatorul.winking

Cu timpul înțelegi că doar cel care e capabil să te iubească cu defectele tale, fără a pretinde să te schimbe, îți poate aduce toată fericirea pe care ți-o dorești