| primaru a întrebat:

Chelo azis ca ar dona sperma pentru parlament voi ce ati dona

Răspuns Câştigător
| Nimic special a răspuns:

Creier.laughing

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Un neuron happy poate se face o cota si strang de un creierwinking.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Un ou, si acela stricat!

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

O mostră din excrementele mele uşor slab calitative de la alimentaţia proastă datorată împuţinării banilor.
Ah şi... desigur... niciodată nu e prea târziu să-i "mângâiem pe spate cu ciomege".
Salut!

| Pho3nix a răspuns:

Eu i-as dona lui boc o ranga pe spate.

Răspuns utilizator avertizat
| chelsea a răspuns:

Cate un pumn pentru fiecare membru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu valoarea conteaza ci intentia fiecarui cetatean.Asa ca fie ca vrem sau nu pina acum tot chelo e in fruntea listei ca valoare.Valorificata la o banca de sperma ar depasi cu mult cele mai mari donatii de acolo.Nu stiu acum intentia lui sau interesul unor anumite purtatoare interesate pentru o asemenea sperma.