| elizabeth a întrebat:

Chiar credeti ca A. Tutu este,, Eminem al Romaniei"? Sa fim seriosi...

Răspuns Câştigător
| ImmortalQueen a răspuns:

Nici nu se compara cu Eminem. Nici macar nu are voce, si repet : a castigat locu` 1 mai mult din mila si fiindca arata bine chatterbox

9 răspunsuri:
| Chris a răspuns:

De ce noi trebuie sa avem mereu "Mare VIP al Romaniei"? Nu se poate sa existe si la noi "Mare VIP "si-atat? Ma rog, eu nu cred ca Adrian Tutu este "Eminem al Romaniei", nici pe departe.

| Zoet a răspuns:

Nu. rolling on the floor
Eminem face muzica de calitate, asta tipa in microfon.

| MrSpooky a răspuns:

Da sigur... e o diferenta intre stil si voce

| ѕтαяχωαяѕ a răspuns:

Adrian Tutu este mai mult decat un "Eminem al Romaniei"
Este un idol pentru mine, stiam de cand l`am vazut prima oara ca el va castiga
Ce nu`ti place la el? Dupa parerea mea chiar are talent si voce, daca nu ar fi asa nu cred ca ar fi castigat locul I

| Larisa_9449 a răspuns:

Sincer,nu! A. Tutu nici nu are voce! mai mult el stie sa compune versuri! la asta e talentat el, Eminem chiar are voce!

| nuamPleaca a răspuns:

Exista mai multi "Eminemi" in Romania, adica greii din rapul romanesc nu toti pispireii : DELIRIC1, Rimaru, Sisu, Cedry2k, DOC, Dragonu, Chimie si inca multi!

| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ce comparatie frate...
Adrian nu o sa ajunga sa fie ca Eminem never ever
Sunt cantareti mult mai buni ca el cum e Vescan sau Guess Who

| CristineDelaruss a răspuns:

Nu.
Asta a ajuns in finale doar din mila oh go on.
Mai nou are melodii de raha*!
Sunt asa comerciale, aiurea si ti se sparge timpanu

| ѕтαяχωαяѕ a răspuns:

De unde stiti voi ca a castigat din mila?!
cred ca sunteti doar invidiosi pe el ca are ceva ce voi nu aveti."TALENT"
st sg ca cei care l`au votat nu l`au votat din mila
asa ca nu mai vb fara sa stiti sau stiti voi sg ca sunteti clarvazatori sh stiti ca a castigat din mila