| metal.dream a întrebat:

Chiar dureaza asa de mult ca sa imi aprobe raspunsurile la intrebarile voastre? eu am trimis multe dar doar 2 au fost acceptate

3 răspunsuri:
mariana
| mariana a răspuns:

Pentru ca esti doar de cateva zile pe acest site, raspunsurile la intrebari sunt studiate de Administratorii TPU si daca aceste raspunsuri sunt bune, nu au nimic jignitor, vulgar ori discriminator, se aproba si atunci apar pe adresa ta de pe TPU.
Dupa ce se vor convinge ca esti o persoana serioasa si ca, ai venit pe acest site pentru a fi de ajutor celor ce au pus intrebarile, atunci aceste raspunsuri vor apare automat in contul tau. Ai rabdare, da raspunsuri cat mai bune si cat mai competente, folositoare, inteligente si toti vor avea incredere in tine si nu vei mai fi verificata ulterior.
Ma bucura ca ai ales acest site si iti urez un bun venit si o activitate cat mai intensa, pentru a raspunde coordonatelor majore ale site-ului: "toti pentru unul si unul pentru toti".
Daca si tu ai ceva nelamuriri, poti posta pe acest site intrebarile tale si userii TPU iti vor fi de ajutor.
Sa cresti mare, sa fii sanatoasa si sa reusesti sa realizezi in viata tot ce ti-ai propus.

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Dupa 50 de raspunsuri aprobate o sa apara raspunsurile imediatwinking.
Stiu ca este enervant dar nu ai ce facewinking sad.
Cu rabdarea treci si mareawinking.

| CevaNormal a răspuns:

Exact si la mine cind eram de la inceput, apareau peste mult timp, le verificau amanuntit, pe urma se atasau deodata ce raspundeaiwinking