| PanteraNeagra1999 a întrebat:

Chiar e reala chestia cu tricoul TPU?
daca faci nu stiu cate puncte il primesti acasa sau cum?

5 răspunsuri:
| funky7up a răspuns:

Da este adevarata si daca vrei sa te informezi cauta pe site!

| blueangel99 a răspuns:

Da, e adevarata faza cu tricoul. Îl primeşti acasă, după ce dai cele mai multe şi mai folositoare răspunsuri într-o zi.

| MadRaven a răspuns:

Daca intr-o zi dai cele mai multe raspunsuri, pe 7 ianuarie se vor valida.Cel care intr-o zi a avut cele mai multe raspunsuri date va primi prin posta tricoul.Mai poti castiga si o cana cu acelasi logo, pentru mai multe informatii poti intra pe blog

| lulu98 a răspuns:

Da, este adevarathappyInformeaza-te pe blog.Bye!

| alextotal a răspuns:

Salut. Este adevarat chestia cu tricoul TPU.