| want2bMajestic a întrebat:

Chiar prosteste foamea p oameni?rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

15 răspunsuri:
| Tourniquet a răspuns:

Tobias18c. pe unii oameni ii prosteste, care sa lafaie in mancare si unii copii mor de foame, nu mai zic cei din Africa. happy. si pe unii chiar ii prostesc rolling on the floor. adica, mancanci acum o ora, peste o ora,, mi-e foameeee ". ceva in genu e intrebarea ta? raised eyebrows.

mira
| mira a răspuns:

Creierul are de suferit daca individul nu primeste o hrana adecvata. Mira

Janina
| Janina a răspuns:

...Foamea era porecla unei colege si ne cam prostea ea pe noi cam des in liceu tongue

pupimik
| pupimik a răspuns:

Ia sa vad cui ii e foame! Mana sus sa va numar laughing

pupimik
| pupimik a răspuns:

Se numesc glume.Chiar si intrebarea ta e o gluma...sau sunt eu prea distrata si mi se pare ca vad "rolling on the floor" la sfarsitul intrebarii?

| want2bMajestic explică:

Auzi la bro si la pupimik...happy argumente solide

eileen
| eileen a răspuns:

N-ai stii ce ai face de foamehee hee

| fabiola a răspuns:

Excesele dauneaza grav sanatatii, dar si lipsa acestora tot acolo te duce!

| Wtf9000 a răspuns:

De fapt e chiar invers. Este un proverb care zice ca foamea ascute mintea.

| irynna a răspuns:

Haha. unde ai auzit asta? hm.

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

:/) de unde ai auzit asta?

| claudya a răspuns:

Incearca si mai vorbim dupa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii face sa se manance intre ei. Fara gluma. Uita-te la filmul Hannibal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vazut cum se calcau aia in picioare la micii lui Evanghelionu Braunian? Cred ca asta vorbeste de la sine.

| oanalushaG a răspuns:

Cred ca astea 2 n-au nici o treaba una cu alta laughing... poate ii prosteste in sensul ca de foame mananca orice...chiar si.cacaobatting eyelashes:d