| ζøvع a întrebat:

Ciao! am o problema cu mess-ul...deci toate bune si frumoase pana il deschid, deja cand vreau sa vorbesc cu cineva pe mess nu pot vedea ce scrie el sau ce scriu eu, desi el vede ce ii scriu eu. daca vrea sa imi dea web nu pot sa il accept pentru ca nu se vede.de ce? ce ar trebui sa fac in cazul asta? fundita

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incearca sa instalezi yahoo messenger 2011.

| maryy a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat chestia asta.1 Dezinstaleaza Messengerul si instaleaza-l din nou. 2 Reinstaleaza Windowsul

| pisi1793 a răspuns:

In cazul asta, dezinstalezi messul care il ai si il instalezi ce yahoo messenger 8winkingexact ca tine am patit si eu.si asta il folosesc acum.decat sa vb pe meebo mai degraba iei messu 8