| Deea_2465 a întrebat:

Ciao! Am o problema la hi5. Poate ma ajutati voi.Deci...hi5 meu nu este privat dar daca intra cineva care nu e prieten cu mine si doreste sa comenteze o poza de-a mea nu poate doarece ii scrie asa: Ne pare rau, acest utilizator nu accepta comentarii de fotografi acum.Cum as putea sa rezolv sa poata oricine cine nu e prieten cu mine sa comenteze pozele mele? Ajutati-ma! Explicati-mi!

Răspuns Câştigător
| Gabi266 a răspuns:

Buna happy

Intra la cont

de acolo trebuie sa fie Link-uri legate de cont -> Administrează setările de confidenţialitate ->Setari de profil ->a treia prop sau orice ar fi. da click pe ea apoi selecteaza Primesc comentari despre profil de la orice utilizator.

Salvare si gatabig grin

Eu asa am schimbat spre sa te ajute si pe tine big grin

2 răspunsuri:
| pitikaaaa a răspuns:

Nu le am cu explicatul dar daca vrei da. mi parola si emailul (prin msj ) si iti rezol eu problema

| Gabi266 a răspuns:

Mersi pentru fundita happy :*