| CriStiNa_2000 a întrebat:

CiaO`.batting eyelashes am si eu o intrebare.mai mult pentru fete. am un coleg nou in clasa, si imi place de el. f mult chiarstraight face si mai ales parfumul luistraight facema imbata.nu stiu. si ma ia in brate. sta aproape toate pauzele cu mine.imi povesteste ce face. dar e golanas asa.hee heesi inainte sa se transfere la mine in clasa, noi ne cunosteam dupa mess... el a vrut sa fie cu mine si eu nu vroiamstraight facepentru ca nu stiam cine este... si acum as vrea eu sa fiu cu el. da nu stiu cum sa-l cucerescbig grin niste sfaturi va rogg din sufletsad

2 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna smug

pai vb cu el nu trebuie sa vb din cartihappyspune-o ca il placi plimbati-va potin si aia ii spoi:*

bafta

| Just4FunHD a răspuns:

Daca te ia in brate si vorbiti, ai un atu, nu?
Ia-l si tu in brate, strange-l mai tare, pupa-l cand te ia in brate. Zambeste uita-te la el. Intreaba-l daca mai vrea sa fie cu tine, doar asa in gluma, sa analizezi raspunsul. De cucerit vei reusi sigur caci ti-am spus ca ai avantajul ca si lui ii place de tine.
Si mergi inainte cu tupeu happy. Nu ai de pierdut nimic, poate doar de castigat.
Si spui ca e golanas? Daca tu esti fata cuminte asta poate fi o experienta noua pentru tine. Nu rata niciodata relatiile din care ai de invatat. Spre exemplu poti invata si tu cum sa fii mai golanasa laughing sau cum s-o zice.
Succes si sa revii cu o veste buna.