| alinutza_5767 a întrebat:

Cind am fost la tabara am auzit un cintec cu versuri de genul"daca-as putea da in chirie dragostea mea pentru...(nu stiu ce mai era pe acolo)... iubitoooooo!"il stie cineva? va rog spuneti-mi-l. funda pentru al cui e corect.

Răspuns Câştigător
| BOGDAN a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/056598/f1583b4ff5bcc2 asta este? daca da. astept fundoiul :D

1 răspuns:
| SaRiNoOtZa a răspuns:

Buna melodia se numeste Boschetar uite iti dau un link:) http://www.youtube.com/watch?v=wcZJIzJn7yQ&feature=player_embedded