| emosoul a întrebat:

Cine a castigat la Burlacul 2 ca am pierdut emisiunea din seara astacrying! Anca sau Cezara?

Răspuns Câştigător
| AlissaDăăă a răspuns:

Nu a castigat nimeni happy
La Saint Tropez, zarurile au fost aruncate. Burlacul a decis sa fie sincer si sa refuze ambele finaliste. El le-a explicat ca desi le admira pe amandoua, nu este indragostit decat de o singura femeie si aceea este deja eliminata: Anne!

Burlacul a aruncat trandafirul pe strada, dezamagindu-le pe Cezara si Anca, dar si pe Catalin Botezatu care a concluzionat ca Edward este inca un copil mare si indragostit!
Sper ca te-am ajutat ^^
Funda?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

Niciunawinking

| Pau a răspuns:

Nici una...Anne laughing Vorbesc serios, burlacul nu le-a dat trandafirul nici Ancai, nici Cezarei...a spus ca o iubeste pe Anne si ea a venit cu avionul pana la el pentru ca Bote` a sunat-o si i-a spus ca Burlacul pe ea o iubeste :X

| SnowBella a răspuns:

"Cezara si Anca nu au fost alese.
Eduard a spus ca fata pe care o doreste este Anne, pe ea o iubeste. Momentele care au aurmat au fost emotionante. Ana Maria a fost chemata la Monte Carlo unde s-a intalnit cu barbatul pe care il doreste din tot sufletul. Scene romantice, fericire maxima, un cuplu care ar putea sa ramana impreuna.
Oricum, a fost ceva neasteptat."
---
Think clear!

| littleladybug a răspuns:

Ana maria...a adus'o Botezatu in concurs pentru ca Burlacul a scris cand au fost la Barcelona ca vrea sa isi intemeieze o familie cu Ane si ca o iubeste asa ca a adus'o inapoi in concurswinking...ea a castigat

| radu_3972 a răspuns:

Anca
funda/?

| Criiisssss a răspuns:

Nimeni nu a castigat. Eduard o iubea pe una Ana si nu a dat trandafirul nimanui.