| jo_7070 a întrebat:

Cine a castigat la dansez pentru tine? dar la Nora pentru mama?

Răspuns Câştigător
| BoOoMbOnik a răspuns:

La dansez pentru tine a castigat corina. iar npm a castigat cristina. funda? te rog. mersi

4 răspunsuri:
| babylove a răspuns:

Dansez pentru tine:corina si edy
nora pentru mama:cristina si sergiu

funda?

| BroascaCuElice a răspuns:

Corina si edi

si la nora pentru mama Cristina

| Diiana232997 a răspuns:

Corina si Edi.[Dansez pentru tine]
La Nora pentru mama nu ma uit:d.

| FlOwErPoWeR a răspuns:

La dansez pentru tine au castigat corina si edi, iar la nora pentru mama s-a intamplat asa:
1. valentina si valentin au iesit din concurs la Marea Finala
2. nici un cuplu nu s-a casatorit
3. daca nu s-a casatorit nimeni, banii au fost impartiti in mod egal la toate cuplurile ramase in concurs(doar marele premiu s-a impartit, restul nu mai st singur, dar cred ca au plecat fiecare cu banii stransi in casa)'
funda?