| aleexxaanndrra a întrebat:

Cine a fost la Heavens Hell din Constanta? Vreau sa stiu si eu cum este si daca trebuie sa ai o varsta anume pentru a intra.Ms funda. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

1 răspuns:
| BestStudio a răspuns:

Vino cu noi să călătorim înapoi în timp și să petrecem o noapte cu muzică retro, muzica anilor 90' pentru că muzica adevarată nu moare niciodată.

CONCURS: postează piesa favorită pe wall-ul event-ului, adună cât mai multe like-uri si castigă o sticlă de VODKA+SANTAL.

CÂȘTIGATORII vor fi anunțați VINERI la ora 15.00

ATENȚIE : pentru a ridica premiul trebuie să vi la party cu cinci prieteni.

PREMIEM 3 CÂȘTIGATORI! (concurs valabil persoanelor +17 ani).

Intrare Libera

Rezervari:0733783024 atata am gasit(scuze daca nu ajuta)