| 1992 a întrebat:

Cine a incercat dieta de 14 zile cu cerealele fitness?big grin Care au fost rezultatele, dispare si celulita de pe picioare? big grin

Răspuns Câştigător
| ChuckybooM a răspuns:

Eu am folosit-o si mi-a ajuns pentru 3 portii, nicidecum pentru 28 de portii (2 pe zi, timp de 14 zile). In concluzie ar trebui sa cumperi in jur de 9-10 pungi, a cate 12 lei fiecare. Vreo 120 de lei. In plus de costul suplimentar, cerealele sunt pline de zahar. Sti ce inseamna asta? -> Kilograme in plus!

Eu iti recomand dieta disociata de 9 zile. Pe asta o voi tine si eu de pe data de 19, cand programul meu va fi complet liber. Se slabeste in 9 zile in jur de 5-7 kilograme, in functie de sportul depus.
Succes!

1 răspuns:
| nicoleta_2164 a răspuns:

Eu personal nu am incercat, dar din cate mi-a spus colega mea nu are nici un efect. in plus de asta trebuie sa faci si putina miscare pentru a da jos kg.