| TraliVali a întrebat:

Cine a ramas corigent la mate clasa a 10 a? cum a fost? si ce ar trebui sa-i dau sau cat ca sa ma treaca avand in vedere ca nu am putut sa-mi invat din motive intemeiate? corigenta o sa o dau pe 2 septembrie dar n-am timp sa invat decat pe deasupra.va rog cine a trecut prin corigente in liceu ziceti-mi si mie care e treaba, cam ce v-a dat, cat a durat, puteati copia? cati profi erau? va rog mult, sunt f ingrijorata.nu mai raman in viata mea corigenta. funda mersi pentru ajutor.

1 răspuns:
| albastrualb77 a răspuns:

Eu una zic ca cel mai bun lucru ar fi sa inveti, de cunostintele clasei a 10-a te vei lovi si mai departe, bafta.