| 90AnnaLove89 a întrebat:

Cine a sau de ce la impuscat pe Vlad si pe Profesoara din Pariu cu Viata?

Răspuns Câştigător
| dRaguTzuu a răspuns:

Tatal acela nu-i suporta ca toti nu se mai gandeau la scoala si se gandeu doar la °Dragoste°, Iubire, Muzica etc! Si el s-a dus la scoala pentru ca credea ca este vina doamnei profesoare si Vlad se impotrivea sa nu-i faca rau Ancai pentru ca ia vazut tinanduse asa de aproape:angryceea ce nu suporta el)asa ca a fost impuscat! Profesoara a intrat in scoala pe ascuns si a fost impuscta in zona capului(iar ea a ramas fara auz o vreme) si acel om sa sinucissad! FUNDA?

3 răspunsuri:
| dRaguTzuu a răspuns:

Sa-mi zici daca imi dai FUNDA! Please!

| dRaguTzuu a răspuns:

Merci!