| 愛日本 a întrebat:

Cine a urmarit filml secretul Mariei? Daca a umarit cineva acest film va rog sa imi spuneti primul si ultimul episod!

12 răspunsuri:
| lolo_8533 a răspuns:

Cred ca aveam 11 ani cand ma uitamlaughing
chiar nu imi mai aduc amintelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A murit lorena dar maria i-a luat locul sa afle cine e criminalul

| Mihaela a răspuns:

In primul episod Maria si Lorena, care erau surori gemene au mers la un bal, unde Octavian a invitat-o pe Maria la bal, si Lorena aia era cam curvustina si ii trebuiau numai bani. Si cand Maria s-a dus pana la baie in timul dansului, Lorena ia luat locul, iar Octavian a crezut ca e tot ea. si etc.
Lorena a fost omorata de Serban, si Maria i-a luat locul pentru a afla cine e criminalul.
Intr-un final Octavian afla. si se casatoresc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am urmarit si ma numesc alin manta si aveam 7 sau 6 ani atunci

| Iris2709 a răspuns:

Ultimul episod il poti lua de aici (nu e intreg)http://www.youtube.com/watch?v=tv3UnPiEh4g&feature=related

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea imi amintesc, tin minte doar ca erau la un bal si octavian a dansat cu maria, iar in ultimul episod ca s-au casatorit impreuna, maria si octavian si iau facut o surioara lui silviu fiul lui octavian si al surorii ei anemona. si au trait fericiti pana la adanci batraneti... sfarsit/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu prea mai stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ultimul episod se casatoresc:X:X:*:*:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz e de mult filmul si am uitat dar a fost cel mai tare episod

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am vazut tot serialul doar imi aduc aminte in timpul cand Lorena era vie si Maria sora ei era cu ea mereu etc.cred ca atunci cand l-am vazut aveam vreo 6 sau 7 ani ca acum am 10 si mai am putin si fac 11 pa fato