| Psihologul_Adrian a întrebat:

Cine administreaza acest site? Ce varsta are? De cine a fost descoperit site-ul?happy

3 răspunsuri:
| Aiied a răspuns:

Raluca administreaza acest site.Nu stiu ce varsta are tongue. pai poate Raluca a pus cateva reclame si de acolo oameni au intrat pe el

NOname
| NOname a răspuns:

Admenistratoarea site-ului, TPU-ului este Raluca. Am vazut-o intr-o poza dintr-un blog. Cred, ca are in jur de 25 de ani.batting eyelashes Site-ul n-a fost descoperit, doar n-a aparut de la sfantul duh oh go on, a fost creat de un grup de tineri geniali, cu idei inovatoare. thumbs up day dreaming

| Petronela a răspuns:

Raluca este administratoarea site-ul TPU. Ea are in jur de 25 de ani.Acest site a fost creat de raluca si prietenii ei pentru a ajuta oamenii.