| OtiliaP a întrebat:

|Cine are cel mai corect raspuns, fundita. Giciti ce stil de muzica imi place? Ok.

Răspuns Câştigător
| Ambassaderåd a răspuns:

Dupa nickname. as spune doar artistu happy... Justin Bieber, Usher, Flo Rida, Nicky minaj, Rihanna... genul lor de muzica

8 răspunsuri:
| unconnected a răspuns:

Rock and roll,pop,hip-pop,jazz,blues,dance,muzica clasica,muzica latino,muzica, reggaeton, muzica house?

| AlexiaD a răspuns:

Buna!
Rap,dubstep,kpop.

| justagirl21 a răspuns:

Manele?rolling on the floorglumeam...sincera sa fiu habar nu am dar cred ca tuturor ne place muzica pop si prin urmare si tie sau ma insel?confused

| Handrei a răspuns:

Alternative rock, punk rock, ska, sau cv de genu.

| Handrei a răspuns:

Punk,ska,alternative rock.

| andreik7 a răspuns:

Populara?

| OtiliaP explică:

Nimeni nu a dat raspunsul corect. Ambassaderad a fost pe aproape dar nu. Imi place rap-ul!happy

| TheLittleButterfly a răspuns:

Pop-rock?