| Marcikatapesh a întrebat:

Cine are cintecu Angelo Latino- te perdi......va rogggggggggggggggggggggggggg trimitetimil pe skipe...

4 răspunsuri:
| Hieer a răspuns:

Http://www.mp3chief.com/music/angelo-latino-te-perdi/ Uite cauta aici, melodia pe care o vrei...

Sper ca te-am ajutat!

| Marcikatapesh explică (pentru Hieer):

Am cautat-o deja...si nu o gasescsad>mersy oricum

| Hieer a răspuns (pentru Marcikatapesh):

Caut-o si tu pe net...ai pus vreo 3 intrebari cu acelasi subiect...si nu ti-a raspuns nimeni in afara de mine, asta inseamna ca nu o are.

| Latino_Angelo_1980 a răspuns:

Buna. Eu sunt Angelo Latino. Piesa pe care cauti iti dau eu. daca vrei. Uite adresa mea de mail este; angelo.latino@yahoo.com
Tramitemi un mail si eu iti dau toate piesele pe album. Te pup ciao