| anonim_4396 a întrebat:

Cine are idei cum sa te razbuni pe fostul iubit sunt bucuroasa sa ascult!

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Razbunarea este arma prostului. Lasa-l in pace, parerea mea!

| Dima_Alexandru_1994 a răspuns:

Prin ignoranta daca te razbuni no sa rezolvi nimic poate doar o sal inraiesti mai tare si s-ar putea sa te faci singura de ras

| OnuOnulică a răspuns:

Te cuplezi cu cel mai bun prieten al lui laughing

| NoName0x0 a răspuns:

Pui un prieten sa ii fure actuala iubita si astfel, apari tu, dracusorul care zice ca a stat cu o usuratica. Sau faci tot posibilul sa te impaci cu el si il inseli cu cel mai bun prieten. Sau faci tot posibilul sa te impaci cu el si iti bati joc de el rauuu. Dar de ce vrei sa te razbuni pe el? big grin

| SkyPilot a răspuns:

Indiferenta doare cel mai tare. Si are si avantajul ca nu trebuie sa pierzi din timpul tau cautand idei de razbunare si punandu-le in aplicare. Nu stii niciodata, daca peste un an sau zece ajungeti in situatia de a va placea din nou? Nu-ti strica relatia, cu indiferenta il si pedepsesti si lasi si loc de intors pentru viitor.

| Axys a răspuns:

Cu indiferenta