| -=AleCS=- a întrebat:

Cine are invitatie pe www.Lockerz.com sa imi dea si mie va rog... cine are stie ca sunt in avantaj daca imi dau si mie:D... multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite-mi mail-ul pe PM.

23 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu invitatii cate vreti bagati ID ddenu_den in lista si primiti cate invitatii vretibig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://emuzicanoua.net/lockerz/ uite aici iti poti lua o invitatie singur pe LockerZ.COM

| -=AleCS=- explică:

Ok va multumesc... am primithappy

| Razna a răspuns:

Eu am invitatii lockerz codate...adica primesti un plus de 2000 de ptz (points) cand te inregistrezi ;) uite si dovada[iar daca vrei invitatie d`asta accepta numai de la "Cernat Clara" ca sa nu o fure alt cineva :) si sa primesti sigura invitatia "hack-ata" [ http://www.youtube.com/user/TheTarantula666] bafta :)>-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe http://asaplockerzinvite.co.cc si cere o invitatie, o sa vina imediat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

AM eu inv add puma. extremwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu invitatii cine vra dati add pe id de mess cosmin_ionuts

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti cei care VRETI INVITATII PE www.lockerz.com Add: smariusika sau m.forceman;) Si o sa va trimet Invitatia in maxim 25 de min!;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care vrea invitatii pe lockerz sa dea add la bedcristian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghencea2008

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu invitatii cine vrea trimitetime emailu pe id andy_mafia_2006

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal... dau invitatii pe lockerz tzoyyy_91@yahoo.com

| bobo23 a răspuns:

Am eu invitatii cine vrea bagti id eu _bobo23

| bobo23 a răspuns:

Am eu invitatii cine vrea bagati id yo_bobo23

| gyuka a răspuns:

Am eu cine vrea sa dea add la id yo_bobo23

| mc2nistor a răspuns:

Va rog frumos da-timi si mie o invitatie lockerz.com va rog frumos va multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da adresa de mail si iti dou eu gratis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

| -=AleCS=- explică:

Gata mai oameni am primit deja!

| ymzil080 a răspuns:

Hai cati dau eu mai ai nevoie

| costyon95 a răspuns:

Iti dau eu da-mi mail.

| costyon95 a răspuns:

Iti dau eu invitatie da-mi mail...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care vrea invitatii pe lockerz sa dea add la ruxandra_marinela