| BiiBiis a întrebat:

Cine are mai mult de castigat? Persoanele tupeiste sau persoanele cu bun simt (prea mult cateodata)? Si de ce?

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Un tupeu moderat.Trebuie sa stii cu cine poti sa intinzi coarda si cu cine sa te abtiiwinking

| mhg a răspuns:

Persoanele care ştiu când să aibă bun simţ şi când să aibă tupeu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Persoanele tupeiste au mai mult de castigat, mai ales in fata persoanelor cu bun simt deoarece acelea nu stiu sa isi expuna punctul de vedere intr-un mod mai 'agresiv'.